وصیت نامه شهید علی فلاح نژاد

وصیت نامه شهید علی فلاح نژاد

قسمتی از وصیتنامه شهید:

 و… اگر من شهید شدم سلاح  مرا بردوش گیرید. و راه مرا ادامه دهید، و از خون شهیدان و از خون شهیدان کربلا و شهیدان کربلا اسلامى ایران پاسدارى کنید. از همه خویشان از حضورشان عذر و معذرت مى‌خواهم که مرا ببخشند و همگى را سلام و دعا مى‌رسانم واز حضور برادران اهل محل عذر و معذرت مى‌خواهم، و اگر از من بدى دیده‌اید مرا ببخشید و امیدوارم که راه مرا ادامه دهید، و نگذارید سلاح من بر زمین بیفتد خداوند همه شما را در راه پس از عرض سلام و سلامتى شما امت شهید پرور ایران را از درگاه خداوند متعال خواهانم و انشاًاله که با یارى شما و امام زمان و نایب برحقش این انقلاب را به پایان برسانید، و شر مستکبرین را از این جهان برکنار کنید و پرچم اسلام را در سراسر جهان به احتزاز در آورید.

و ما هم دلمان مى‌خواست  که، باز هم براى اسلام خدمت کنیم ولى دیگر ماًموریتمان به پایان رسید و خدا من را به پیش حسین ها و على اکبرها و امامان دیگر برد، اى امت شهید پرور امیدوارم که شما هم همین راهى که من و امثال من رفته‌اند شما همان راه راانتخاب کنید که، در این راه با سعادت از دنیا بروید و فرزندان خود را هدایت به این راه کنید، زیرا اگرنکنید در آن دنیا مسئول خواهید بود. و اى امت شهید پرور من کوچکتر از این حرفها هستم که براى شما پیامى یا صحبتى بکنم و امیدوارم که از من این پیامها را قبول کنید .

مادرم، خواهرم عروسى من موقعى است که در خون خود بغلتم، و فداى اسلام و قرآن  شوم. حلالم کن مادرم مادرم‌ ، حلالم کن پدرم ، اگر من شهید شدم مرا پیش شهداى جنگ تحمیلى روستاى گلبستان دفن کنید.

فرزند شما علیرضا فلاح نژاد تاریخ ۸/۴/۶۳

درباره نویسنده

23مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2018 وبسایت رسمی دهیاری گلبستان. محفوظ است.
قدرت گرفته از وردپرس فارسی