زندگینامه و وصیت نامه شهید اسحاق اسحاقی

زندگینامه و وصیت نامه شهید اسحاق اسحاقی

زندگینامه:

فرزند : محمدعلی

متولد : ۱۳۴۲

محل تولد : سرزمین لاله خیز گلبستان

وضعیت تاهل : متاهل

تاریخ شهادت : ۱۱/۲/۱۳۶۲

محل شهادت : طلائیه

قسمتی از وصیتنامه شهید

برادران و خواهران ، اگر طالب سعادت و خوشبختی هستید بدانید که تنها با شهادت است که می توان به آن رسید و نعمت شهادت را به دست نمی آورید مگر اینکه خدا را بشناسید و خدا را نمی شناسید مگر اینکه اول خودتان را بشناسید . وقتی خدا را شناختید عاشقش شوید و وقتی خدا عاشق شما شد شهادت را نصیبتان  می کند و به فرموده خدا خونبهای خون شهید خودش خواهد بود .

ملت عزیز از کمبودها ناراضی نباشید زیرا حاصلی که از انقلاب به دست آمد در مقابل کمبودهای مادی خیلی عظیم تر است که مهمترین آنها آشنا نمودن به خدا و اسلام عزیز و مقام شهید و عشق به شهادت است .

پدرم هرگز فراموشی نخواهد شد آنروزها که از کار خسته بر می گشتی به من حمد می آموختی و اصول دین و فروع دین را به من یاد می دادی و مرا به خواندن قرآن سفارش می کردی و تنها آرزویت این بود که مرا در راه راست حرکت دهی . بدان که زحمات تو بیهوده نبود .

پدرم ، حاصل آن زحمات با شهادت جواب داده شد و بخدا قسم هیچ اجری برای شما بالاتر از شهادت فرزندت نیست . بدان که رنجهایت به ثمره رسیده و تلاشهایت نتیجه مطلوب را بخشید .

مادرم ، برایم زحمات فراوان کشیده ای که زبان از گفتن آن قاصر و قلم یارای نوشتن آن را ندارد . می دانم که شهادتم برایت خیلی دشوار است ، اما چه کنم که رهبرم یاور می خواهد ، چه کنم امام فریاد می آورد  ((هل من ناصر ینصرنی )) و من نمی توانم این فریاد امام را بشنوم و ساکت بنشینم و باز هم می دانم که این هدیه برای خدا برایت قابل تحمل خواهد بود و صبر و استقامت را پیشه خود ساز که : « ان الله مع الصابرین. »

همسرم از اینکه تو را تنها می گذارم باید مرا ببخشی چون یک عشقی بالاتر از عشق تو و یک نیروی جذاب تر از نیروی محبت تو در دلم بود که همیشه مرا به سوی خودش دعوت می کرد و آن عشق به لقاء الله بود ، عشق دیدار به ائمه معصومین و بندگان صالح خداوند .

همسرم ، هرچند زندگی مشترک ما کوتاه بوده است اما افتخار بزرگی به شما روی آورده است شما الان همسر یک شهید هستید ، همسر یک لبیک گو به ندای هل من ناصر ینصرنی حسین زمانمان هستید ، بر خود ببال که افتخار بزرگی نصیب تو شده است .

دوشنبه ۷/۵/۱۳۶۲ – اسحاق اسحاقی

درباره نویسنده

23مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2018 وبسایت رسمی دهیاری گلبستان. محفوظ است.
قدرت گرفته از وردپرس فارسی